مشاوره ازدواج موفق، مشاوره ازدواج شرق تهران

منتشرشده توسط admin در تاریخ

مشاوره ازدواج موفق ، در کشور ما روند خوبی را طی کرده ، و با گذشت زمان ف این فرهنگ کم کم جا افتاده که قبل از ازدواج باید به مراکز معتبر مشاوره مراجعه کرد تا شخصیت زوجین مورد ارزیابی کارشناسانه قرار بگیرد.

اگر خواهان مشاوره ازدواج موفق هستید ، باید بدانید که

  • ازدواج موفق برپایه عقل شروع و با احساس ادامه پیدا میکند.
  • مشاوره ازدواج برای زوجین ، یک نیاز است . نه یک سلیقه.
  • ازدواج موفق شرایطی دارد که قابلیت کسب آن باید مورد ارزیابی قرار بگیرد.
  • مشاوره ازدواج موفق شامل مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج است.
  • یک ازدواج موفق ، میتواند عامل مهمی در افزایش خوشبختی ، رضایت از زندگی و کیفیت زندگی باشد.

____________________________________________________________________________________

مشاوره ازدواج شرق تهران (رایگان) :

638 30 777(تهرانپارس)مشاوره رایگان

639 30 777(پیروزی)

883-44-647(مطهری)

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

مشاوره ازدواج موفق چه موضوعاتی دارد؟

ارزیابی تیپ شخصیتی زوجین

الگوهای معتبر و متعددی از تیپهای شخصیتی در بین انسانها وجود دارد که هر مشاوری ممکن است یک کدام از انها را انتخاب کند و با آن به ارزیابی زوجین بپردازد.اهمیت این ارزیابی در این است که بعضی از این الگو ها بدلیل تجربیات علمی قبلی ، با هم ناسازگاری بنیادین دارند.مثلا فرض کنید شما فردی کمالگرا هستید و همسرتان شخصیتی محافظه کار دارد.این دو فرد در آینده مشکلات بعضا زیادی را تجربه خواهند کرد.

در خرید

یکی بدنبال خرید بهترین و گران ترین جنس است، اما دیگری در حد نیاز عادی مایل به خرید است.

در انتخاب

در انتخاب محل مسافرت نیز به همین ترتیب.فرد کمالگرا خواهان  رفتن به مکانهای جدید و پر خرج استف اما فرد محافظه کار ترجیح میدهد همانجاها قبلی و کم خرج را تجربه کند.

در تفریح

فرد کمالگرا دائم بدنبال برگزاری میهمانی یا تجربیات جدید است.اما فرد محافظه کار ترجیح میدهد همیشه یک مدل ثابت تفریح کند تا اینکه خودش را برای تجربیات جدید به دردسر بیندازد.او ممکن است حتی هیچ کاری نکند و در خانه بنشیند و استراحت کند.این اختلافات همانطور که گفتیم بنیادین هستند ، یعنی در همه مراحل و مسیر زندگی وجود دارند و معمولا قابل حل نیستند.

شناخت زوجین از ویژگی های جنسیتی

زنان ونوسی اند و مردان مریخی! این یک حقیقت که مردان وزنان علیرغم داشتن اشتراکات رفتاری ، انسانی و فکری تفاوتهای اساسی ای با هم دارند.بسیاری از زوجین بطور کامل این تفاوتها را نمیدانند و سالها با این تفکر زندگی میکنند و متاسفانه به مشکل بر میخورند.خصوصا در ایران که به دلایل تفکیک جنسیتی در مدارس ، اسا تفکر ما که در بچگی شکل میگیرد نسبت به جنس مقابل واقعی نیست.

در مشاوره ازدواج موفق ، شما یاد میگیرید که همسرتان بعنوان جنس مخالف شما ، چگونه فکر میکند و احساس میکند و چه اولویت هایی دارد.

شناخت زوجین از ویژگی های جنسی

با وجود ادعای نادرست بسیاری از زوجین در مورد اطلاع از شرایط و اطلاعات  جنسی  جنس مقابل ، این موضوع تا حد زیادی نادرست است.خصوصا خانم ها که تفکرات جنسی پیشرفته تر و پیچیده تری دارند.عدم آموزش علمی و اصولی از طرف سازمانهای آموزشی ف متاسفانه باعث بسیاری از بی اطلاعی های زوجین است.خصوصا در شهرهای کوچک و روستاها.

در مشاوره ازدواج موفق  شما درک میگنید که قبل ، هنگام و بعد از رابطه جنسی چگونه باید رفتار کنید.

 

 

 

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *