مرکز مشاوره ازدواج در شرق تهران

منتشرشده توسط admin در تاریخ

مرکز مشاوره اوای مهر با سابقه ترین مرکز مشاوره ازدواج شرق تهران خصوصا در حوزه قبل و بعد از ازدواج برای افرادی که به تازگی قصد ازدواج دارند با مشاوره میتواند زدنگی بدون دغدغه ای اغاز کنند.

مرکز مشاوره ازدواج در شرق تهران

یکی از رایج ترین دعوا های زن و شوهری ، انداختن تقصیر ها گردن طرف متقابل است . یک قانون مهم رابطه : هیچ کسی 100% از تقصیر ها به دور نیست !

خبر مهم این است که اگر مشکلات ازدواج شناخته و حل نشود ، بقیه ابعاد زندگی شخصی نیز ممکن است تحت الشعاع قرار گیرد .

ازدواج موفق با مرکز مشاوره ازدواج در شرق تهران

638 30 777

639 30 777

 

 ورود به بخش ازدواج و مشاوره قبل از ازدواج کلیک


مطالب مرتبط : 

ازدواج سفید ، مزایا + معایب


نکاتی درباره ازدواج و لازمه های ان 

تفاهم

خانواده موفق در ازدواج

تفاهم واژه ای کلیشه در جامعه ماست ، خصوصا در ازدواج. اما شاید همین موضوع را بتوان مهمترین عامل در داشتن شرایط یک ازدواج موفقدانست .

تفاهم واقعا به چه معناست؟ شباهت ؟ یا تفاوت که به معنی تکمیل آنهاست ؟؟


مطالب مرتبط : 

مهمترین دلایل طلاق در ایران


درک متقابل

مشاوره ازدواج شرق تهران تهرانپارس

مهمترین مولفه تفاهم ، در درک متقابل خلاصه میشود. نکته ای که در این مورد بسیار مهم است .

اغلب برداشت اشتباهی در مورد ان وجود دارد این است که ، درک کردن یک فرد لزوما به معنی تایید برحق بودن او نیست! این دو ،  دو موضوع جدا از هم هستند .

قاضی ای را در نظر بگیرید که ممکن است به یک مجرم حق بدهد که با توجه به شرایط بد او ، دزدی کاملا طبیعی است اما او را برحق نمیداند.

نکاتی درباره مشاوره ازدواج در شرق تهران

درک کردن بصورت موثر  شامل موارد زیر است

شناخت احساسات

بررسی و مشاوره ازدواج در شرق تهران

ذره بین

شما باید بتوانید احساسات درونی همسرتان را از طریق مشاده رفتار و عادات او  و یا سوال کردن بشناسید.این یکی از شرایطهای یک  ازدواج موفق است.

ادامه این مطلب

سوال و جواب مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج در شرق تهران

سلام من دانشجویی روانشناسی هستم ولی برای خودم مشکلی پیش اومده که نمیتونم حل کنم عاشق

پسر عموم بودم در حدی بود که بهترین خواستگار هام را رد کردم ولی اون با کسی دیگه ازدواج کرد بدترین ضربه عاطفی را خوردم حتی الان هم

نمیتونم فراموشش کنم با اینکه میدونم دیگه ازدواج کرده و حتی نمیتونم به کسی دیگه فکر کنم چیکار کنم

راز آقای جلال مرادی به سوال

شما پاسخ داده اند.

سلام

مهتاب جان من نمدونم که شما با ایشان ارتباط عاطفی داشتید و ایشان نیز از این موضوع اطلاع داشتند

یا خیر.

ولی در حال حاضر بررسی این موضوع به این صورت است که دل در گرو کسی دارید که انتخاب دیگری

داشته است و ازدواج کرده بنابراین یک طرف موضوع تصمیم خود را برای زندگی مشترک گرفته است.

ازدواج سفید

بنابراین بایستی به صورت یک طرفه موضوع را حل و این سوگ عاطفی را طی نمایید و پیشنهاد می کنم

در مرحله اول این موضوع را بپذیرید و با کمک متخصص و یا برنامه ریزی بر روی زندگی شخصی به زندگی خود بپردازید.

برای شما ارزوی موفقیت دارم.


سه نکته کلیدی مشاوره ازدواج که باید به آن ها آگاه شوید

با مراجعه به مشاوره ازدواج به سه نکته اساسی پی می برید.

مشاوره قبل از ازدواج در شرق تهران

مشاوره قبل و بعد ازدواج

قطعا در بسیاری از زندگی های زناشویی در ابتدای ازدواج مسائل مالی در نظر گرفته نمی شود به خصوص زمانی که زوجین به دنبال مسائل عشقی و عاطفی هستند .

همین مسائل در ادامه زندگی می تواند نقش مهمی را در مشکلات ایفا کند یکی از مهمترین مسائلی که در زمان مشاوره به آن آگاه می شود تناسبات مالی است.

مسائل جنسی مشکل بعدی است که ممکن است در ادامه زندگی بروز کند در این امر هم مشاوره  به شما کمک زیادی می کند که متوجه شوید که تناسبات شما در این زمینه در چه حدی است.

همچنین میزان وفاداری هر فرد در زندگی زناشویی در جلسات مشاوره زیر ذره بین قرار می گیرد به همین دلیل کسانی که از مشاوره استفاده می کنند بعدها کمتر دچار گرفتاری طلاق می شوند.

هدف هاي مشاوره ازدواج چيست؟

نكات مهم ازدواج

شاید برای خیلی از افراد سوال باشد که هدف از مراجعه به مشاوره ازدواج چیست با مراجعه به این مرکز شما سه هدف را پیگیری می کنید:

  • بررسی آمادگی نامزد ها و دو طرف مقابل برای پذیرش مسئولیت زندگی
  • ارزیابی های هم کف بودن و هم ترازی طرفین
  • ارزیابی مهارت های زندگی مشترک در هر فرد به صورت جداگانه و به صورت مشترک

عملا این سه مورد از عوامل زمینه ساز زندگی زناشویی خوب برای شما هستند که هر کدام از آنها اگر به درستی و چند بعدی در نظر گرفته نشود مشکلات بعدی را در زندگی به وجود نمی آورد.

بی شک وقتی که دو نفر تصمیم به پذیرش مسئولیت سنگینی مانند ازدواج می گیرند باید به تمام جوانب آن به صورت آگانه نگاه کنند.

خرید شب عروسی، شام عروسی، مراسم عقد و عروسی همگی تنها چند هفته و یا چند ماه طول می کشد و پس از آن نوبت به شروع زندگی مشترک می رسد که باید به تمام وظایف و مشکلات آن آگاهی داشته باشید.

كلاس مشاوره ازدواج

مواردی مهمی  که معمولا در زمان مشاوره ازدواج بر روی آنها تاکید زیادی می شود:

معمولا به چیز های مانند برنامه ریزی های مالی، صمیمیت و دلبستگی های طرفین، مسئولیت پذیری، انتقاد پذیری و قضاوت های منصفانه در زندگی جز مهمترین بخش های است.

یک مشاوره ازدواج آگاه مانند خانم دین پرست به آن توجه بسیار زیادی دارد و قبل از ازدواج روحیه هر فرد را برای قبول هر کدام از این جنبه ها می سنجد.

هدف اصلی مشاوره ازدواج انتخاب زوج مناسب است یا به زبان بهتر اینکه دو نفر می توانند با هم در زندگی مشترک تفاهم داشته باشند یا خیر.

مشاوره طلاق و ازدواج

مشاوره ازدواج موثر

 

نحوه انجام مشاوره ازدواج به چه صورتی است 

بی شک نحوه صحیح مشاوره ازدواج برای رسیدن به نتیجه مطلوب مهم است. یک روانشناس خبره می تواند به ریا یا دروغ های هر کدام از طرفین پی ببرد.

بی شک گاها یکی از طرفین نمی خواهد در جلسه مشاوره ازدواج بسیاری از مسائل را عنوان کند به همین جهت باید به یک مشاوره ازدواج که سال ها با زوج های متفاوتی برخورد داشته مراجعه کنید.

خانم دین پرست یکی از روانشناس های خبره در این امر است که سال ها با نمونه های متفاوت از زوجین برخورد داشته است.

مشاوره ازدواج باید به صورت انفرادی و زوجی انجام شود.آزمون های متعددی در زمان مشاوره ازدواج انجام می شود که بعضی از آنها کتبی و بعضی به صورت شفاهی هستند. به طور مثال یک فرد برون گرا در کنار یک فرد درون گرا ممکن است به مشکلاتی برخورد کند زیرا این دو فرد اساسا از نظر رفتارهای بنیادی با هم تفاوت دارند.

مرکز مشاوره شرق تهران – مشاوره ازدواج مرکزمشاوره.com/مرکز-مشاوره-شرق-تهران/ ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ – مرکز مشاوره تهران با در اختیار گذاشتن آدرس مراکز مشاوره خانواده در تهران در شرق با رویکردی تخصصی و برای کمک به مردم عزیز تهرانی با کمک … برچسب کلینیک روانشناسی در شرق تهران – کلینیک مشاوره و … cf-psychology.blogsky.com/tag/کلینیک-روانشناسی-در-شرق-تهران برچسب‌ها: دفتر مشاوره تهرانپارس، کلینیک روانشناسی در شرق تهران، دفتر مشاوره خانواده …. کلا فرایند گفتگو برای زنان مهم است اصلا ازدواج برای ما مردها یعنی ایجاد همین توانایی که …. مراکز تخصصی روانشناسی و مشاوره در شرق تهران(2) … کلینیک مشاوره شرق تهران counselvoice.blogsky.com/ کلینیک مشاوره شرق تهران – وبلاگی با هدف اطلاع رسانی درباره راهنمایی و … نمی شود با همان طرز فکر و تصویری که از ازدواج داری، تشکیل زندگی دهی. … مشاوره شرق تهران، دفتر روانشناسی، مرکز مشاوره تلفنی، … مرکز مشاوره شرق تهران – مرکز مشاوره روانشناسی – رز بلاگ moshaver42.rozblog.com/tag/مرکز-مشاوره-شرق-تهران ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ – مرکز مشاوره شرق تهران – مشاوره ازدواج مرکزمشاوره.com/مرکز-مشاوره-شرق-تهران/ ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ – مرکز مشاوره شرق تهران به پشتوانه سال ها تجربه و تحقیق … شما از این صفحه 3 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 10/11/17 مرکز تخصصی روانشناسی و مشاوره در شرق تهران – آپارات www.aparat.com/v/MiotT/مرکز_تخصصی_روانشناسی_و_مشاوره_در_شرق_تهران ۷ آبان ۱۳۹۵ – کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره خانواده ایرانی فلکه اول تهرانپارس، گلبرگ شرقی /مرکز تخصصی پایش … آدرس و تلفن بهترین مشاور و روانشناس خانواده در تهرانپارس و … avayemehrvatan.blogfa.com/post/45 آدرس و تلفن بهترین مشاور و روانشناس خانواده در تهرانپارس و شرق تهران … دسترسی راحت به آدرس مرکز مشاوره , مشاور خانواده , مشاوره ازدواج , روانشناس , روانشناس کودک … شما از این صفحه 3 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 9/24/17 آدرس مراکز مشاوره شرق تهران| مشاوره رایگان sppm.ir/آدرس-مراکز-مشاوره-شرق-تهران/ آدرس بهترین و محبوب ترین مراکز مشاوره موجود در شرق تهران بهمراه آدرس و شماره تلفن: مراکز مشاوره تهران. مرکز مشاوره خوب. تهران: شریعتی، چهارراه قصر، خ ش قدوسی، پ … مرکز مشاوره ازدواج شرق تهران | بهترین مشاور قبل ازدواج:: … مشاوره-ازدواج.com/مرکز-مشاوره-ازدواج-شرق-تهران/ ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ – مرکز مشاوره ازدواج جهت رفاه حال هموطنان و همینطور در راستای خدمت رسانی بهتر به شما عزیزان ساکن شرق تهران ،مرکز مشاوره شرق تهران را جهت ارائه انواع … آدرس مرکز مشاوره شرق تهران | مرکز مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج … e-kanon.ir/counseling/…/مرکز-مشاوره/آدرس-مرکز-مشاوره/آدرس-مرکز-مشاوره-شرق-تهرا… معرفی آدرس و نشانی مرکز مشاوره و نشانی مرکز مشاوره مرکز مشاوره شرق تهران و مراکز مشاوره شرق تهران می باشد. آدرس و شماره تلفن مرکز مشاوره روانشناسی تهران شهرستان … www.nedayemehr.ir/لیست-مراکز-مشاوره-و-روان-درمانی-تهران-و-حومه-دولتی-و-غیردول… ليست مراكز مشاوره دولتی روان‌شناسی و مشاوره خانواده در تهران | نام مرکز تلفن تماس و آدرس مرکز مشاوره خانواده , مشاوره ازدواج , روانشناس کودک , روانپزشک , آنلاین.

مراکز مشاوره روانشناختی آزاد – داوری

www.davary.com/Psychology/Psychological_Counselling_Centers_2.aspx
فهرست مراکز مشاوره : لیست مراکز مشاوره دولتی و غیر دولتی ؛ مشاوره روانشناختی. … ار, مستعلمي, روان شناسي باليني, كارشناسي, عباس محمدزاده, تهران, مهرداد. 44327380 …

معرفی متخصصین آلومینا مطب شرق تهران (رسالت) – سایت فوق …

gyrusclinic.com › خدمات تخصصی
۲۰ دی ۱۳۹۳ – خدمات قابل ارائه در کلینیک آلومینا شعبه شرق تهران: … مرکز شماره دو (شرق تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره. شامل دپارتمان های …

مرسانا .کلینک و مرکز مشاوره شرق تهران – istgah.com – مشاوره – …

www.istgah.com/fireview/kid_348/1513646.html
مشاورین مجرب در حل مشکلات گام به گام با شما همراه هستن! مرکز مشاوره مرسانا با افتخار تقدیم می کند : – کارگاه مشاوره و روانشناسی پیش از ازدواج – همسرگزینی

من دنبال مشاور خوب تو شرق تهران میگردم که آقا باشه. میشه …

hamyaryiran.ir › بخش مشاوره(طرح سوالات شما) › مشاوره ازدواج › انتخاب همسر
8پست – ‏1 نویسنده

بنده ساکن تهران نیستم ولی پیشنهاد میکنم اگر نیاز به مشاوره دارید مطرح بکنین … ششم همچنين شما براي رسيدن به يك ازدواج خوب مي توانيد، در مكانهاي سالم مثل مساجد …

مراکز مشاوره ی خوب – موسسه خودشناسی مهرداد آقاجانی

mehr-aghajani.com/مراکز-مشاوره-ی-خوب/
برای دوستانی که در شرق تهران حضور دارند، مرکز مشاوره ی نیک اندیشان را معرفی می … و در حیطه های خودشناسی و رشد شخصی ، ارتباط ، مشاوره های پیش از ازدواج ، خانواده …

مشاوره خانواده شرق تهران

https://moshaverin.net/مشاوره-خانواده-شرق-تهران/
مشاوره خانواده شرق تهران,مشاور خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,مشاور تلفنی خانواده,مشاوره ازدواج,مشاوره جنسی,مرکز مشاوره خانواده شرق تهران,مشاور تلفنی خانواده.

مشاوره خانواده در تهران – شهر اینترنتی تهران

tehran.dabi.ir/JobSearch.aspx?search=مشاوره+خانواده
مشاوره خانواده و ازدواج، روانشناسی، روانپزشکی آوای مهر. مرکز تخصصی مشاوره وروانشناسی و روانپزشکی در شمال و شرق تهران و تهرانپارس. کد مرکز : 1770. زمینه فعالیت …

بهترین مشاور خانواده و ازدواج خوب در شرق تهران – مرکز مشاوره

moshaverha.net/?p=506
۹ مهر ۱۳۹۶ – بهترین مشاور خانواده و ازدواج خوب در شرق تهران. معرفی آدرس و شماره تلفن مطب و مرکز مشاوره بهترین مشاور خانواده و ازدواج خوب در شرق تهران. نویسنده …

مرکز مشاوره ازدواج در غرب و شرق و مرکز تهران – انجمن تخصصی …

forum.moshaver.co/f183/مرکز-مشاوره-ازدواج-در-غرب-و-شرق-و-مرکز-تهران-12345/
۲۵ آبان ۱۳۹۳ – 2پست – ‏2 نویسنده

مرکز مشاوره تخصصی ازدواج در غرب تهران و شمال غرب تهران دفتر برتر از نگاه کانون مشاوارن ایران سعادت آباد، ضلع شمال غربی چهارراه سرو، ساختمان …

مرکز مشاوره شرق تهران – مشاوره خانواده و ازدواج 02122715886 …

https://ravanshenasa.com/مرکز-مشاوره-شرق-تهران/

مرکز مشاوره شرق تهران. مشاوره خانواده و ازدواج تلفن:مشاوره تلفنی رایگان نیاوران، چهارراه مژده،نبش نجابت جو،پلاک۳۵۲ …


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *