مشاوره تلفنی

منتشرشده توسط admin در تاریخ

چرا مشاوره تلفنی به دردمان می خورد؟

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که مشاوره تلفنی چیست و به چه دردی می خورد؟ در واقع مشاوره تلفنی یکی از کارهای کم هزینه و مثمر ثمر در حل مشکلات است.

شما می توانید بدون اینکه نیازی به رفت و آمد داشته باشید با کمترین هزینه با مشاوران حرفه ای و زبردست تماس بگیرید و مشکلات و چالش های فردی، زناشوئی و خانوادگی خود را با آنها در میان بگذارید. فرض کنید با همسرتان بر سر مسائل فرهنگی به مشکل برخورده اید و مدتی است بینتان شکرآب است با یک تماس تلفنی کم هزینه این امکان را خواهید داشت که از راه حل های کاربردی مشاوران بهره مند شوید و رابطه خود و همسرتان را بهبود ببخشید.

مرکز مشاوره اوای مهر در تهران با

  • مشاوره خانواده
  • مشاوره ازدواج
  • مشاوره روانشناسی
  • مشاوره کودک و نوجوان

و در هر زمینه متخصص مربوطه را به شما متصل خواهد کرد تا سریعترین و تخصصی ترین مشاوره را دریافت کنید

مزایای مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی نه تنها در زمینه ازدواج بلکه در زمینه مشاوره کودکان، مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی فردی هم فعالیت دارد و می توانید با توجه به چالشی که با آن روبرو هستید از این مشاوره نهایت استفاده را ببرید. ما نیز قصد داریم در این مطلب در رابطه با مشاوره تلفنی و نقش آن در زمینه های مختلف مطالب مفید و مختصری را برایتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

مشاوره تلفنی

مزیت های مشاوره تلفنی

به صراحت می توان گفت: مشاوره تلفنی برای هر فردی یک ضرورت است. خیلی از مواقع پیش می آید که نمی توانیم مشکلاتی که برایمان پیش آمده را با دوست و یا خانواده در میان بگذاریم از طرفی نداشتن تجربه آنها نیز باعث می شود تا در حل مشکلات موفق عمل نکنیم از این رو مشاوره تلفنی و راهنمایی های یک مشاور توانمند می تواند برایمان ایده ال باشد.

از دیگر فواید مشاوره تلفنی کم هزینه بودن آن است و به همین دلیل افراد زیادی از این روش استقبال می کنند و با کمترین هزینه مشکلات خود را حل می کنند.

مشاوره تلفنی ازدواج

یکی از مهمترین و ضروری ترین نقش های مشاوره تلفنی در امر ازدواج است. هیچ یک از ما دختران و پسران تا قبل از ازدواج تجربه‌ای در این باره نداریم و همین بی تجربه بودن می‌تواند پیامدهای منفی برای ما داشته باشد.

مشاوره تلفنی کمک می کند تا با بهره گیری از راهنمایی ها و تجارب مشاوران از مسائل زناشویی و ازدواج اطلاعات کافی و منسجمی بدست آوریم. زمانیکه فرد با اطلاع و آگاهی کامل برای ازدواج اقدام می کند کمتر دچار آسیب خواهد شد. شاید برایتان سوال پیش بیاید در مشاوره تلفنی ازدواج چه اطلاعاتی بدست خواهیم آورد؟

بررسی تمامی‌ آیتم های مهم در ازدواج

همانطور که می دانید ازدواج یک مقوله پیچیده و مهم است که گاهی اوقات آدم را سر پیچ زندگی قرار می دهد. تردید و دوراهی‌های سخت که فقط و فقط یک مشاور حرفه‌ای و باتجربه می تواند کمک کننده باشد. زمانیکه حرف ازدواج به میان می آید هم دختر و هم پسر بایستی به  یکسری از آیتم ها توجه کافی داشته باشند. دقت و وسواس به خرج دادن قبل از ازدواج بسیار بهتر از پیش آمدن مشکلاتی در زندگی زناشویی است. به همین دلیل با بررسی آیتم‌های مهم در ازدواج می‌توانید انتخابی هوشمندانه و از روی فکر و عقل داشته باشید تا بتوانید در کنار همسرتان مسیر خوشبختی را ادامه دهید.

مشاوره تلفنی روانشناسی

شناخت خود فرد

در خیلی از مواقع افراد به دلایل شخصی تصمیم به ازدواج می گیرند و گاهی اوقات هم پیش آمده فرد دقیقا نمی داند چرا و به چه دلیل می خواهد ازدواج کند! آیا صرفا برای تشکیل خانواده و فرزند است؟ آیا می خواهد به نیاز جنسی خود که یک نیاز طبیعی است برسد و یا قصد رشد کردن دارد؟ البته لازم به ذکر است که همه این موارد کاملا منطقی است منتها شخصی که هنوز نمی داند دقیقا از ازدواج چه می خواهد با کوچکترین لغزشی درهم می ریزد.

از این رو مشاوره تلفنی ازدواج به فرد کمک می کند تا قبل از هر چیزی روی خودش شناخت داشته باشد و سپس مشاور خبره با ارزیابی ملاک های فرد به او در این راه کمک می کند. زمانیکه فرد خودش را بشناسد و هدف خود را از ازدواج بداند به راحتی می تواند از چالش های زندگی عبور کند و زندگی خوبی داشته باشد.

آگاهی از فرهنگ های طرفین

یکی از مهمترین مواردی که در مشاوره تلفنی ازدواج فرا می گیرید اطلاع از فرهنگ هاست. فرهنگ و عقاید خانواده ها بسیار اهمیت دارد و به جرات می توان گفت: یکی از اصلی ترین عوامل در ازدواج به شمار می آید. فردی که هیچ اعتقادی به دین و مذهب ندارد چطور می تواند با فردی که مقید به دین و شرع و عرف است زیر یک سقف زندگی ایده الی داشته باشد؟

در مشاوره تلفنی ازدواج مشاوران خبره و حرفه ای به گونه‌ ای زیرکانه این مسائل را برای افراد باز می کنند که خود فرد  نیز منطقی آن را می پذیرد. در واقع خانواده های طرفین بایستی فرهنگ یکسانی داشته باشند تا بدون هیچ مشکلی در کنار هم زندگی کنند.

درک همسر 

از دیگر مواردی که در مشاوره تلفنی ازدواج آن را یاد می گیرید شناخت روحیات همسرتان است. اگر مرد و زن شناخت کاملی از هم داشته باشند و از خط قرمزهای هم عبور نکنند زندگی شاد و لذت بخشی را تجربه خواهند کرد.

درک همسر به این معناست که شما از علایق، ارزش ها و مواردی که او را آزرده خاطر می سازد درک درستی داشته باشید و آنها را رعایت کنید و بلعکس همین موارد بایستی برای همسرتان هم روشن و واضح باشد تا با رعایت و درک این مسائل زوج موفق و خوشبختی در زندگی زناشویی خود باشید. به همین دلیل مشاوره تلفنی ازدواج به شما کمک می کند تا تمامی این آیتم ها را از بر باشید و زندگی سالم و شادی داشته باشید.

در مشاوره ازدواج یاد می گیرید چطور خشم خود را کنترل کنید!

می رسیم به برجسته ترین آیتم در مقوله ازدواج!  کنترل خشم بسیار مهم است و می تواند مانع از فروپاشی یک خانواده شود. عصبانیت، خشم، توهین، پرخاشگری همه و همه می تواند جرقه یک جدایی را روشن کند و همه چیز را درهم بکوبد. درحالیکه در مشاوره ازدواج مشاوران خبره و توانمند  با آموزش روش هایی ساده و کاربردی به شما یاد می دهند چطور خشم خود را مدیریت کنید و با کنترل آن آتش به زندگی خود نزنید. روش هایی که از طریق مشاوره تلفنی یاد می گیرید بسیار ارزنده است و برای یک عمر زندگی به دردتان می خورد.

مشاوره تلفنی

مشاوره خانواده

اگر حس می کنید در کانون خانواده شما مشکلی وجود دارد و نمی دانید مشکل چیست و چطور می توانید آن را حل کنید پیشنهاد می کنیم از مشاوره تلفنی خانواده بهره مند شوید. مشاوره تلفنی به شما کمک می کند تا مشکلات و چالش هایی که در زندگی شما رخنه کرده است را شناسایی کنید و با ساده ترین راهها آن را از میان بردارید.

داشتن خانواده‌ای سالم و موفق در رشد و تکامل هر یک از اعضای خانواده بسیار اهمیت دارد. از این رو دست روی دست گذاشتن و کاری نکردن فقط و فقط باعث بدتر شدن اوضاع می شود. در حالیکه می توانید با کمک و توصیه های مشاوران خبره و حرفه ای به راحتی این چالش ها را شناسایی کرده و آنها را از میان بردارید.

مشاوره کودکان

این روزها که اکثر افراد خانواده شاغل هستند تربیت کودکان امری سخت و دشوار شده است. غرق شدن در کار و خستگی باعث شده تا کودکان بیشتر احساس تنهایی و انزوا کنند و همین عامل می تواند پیامدهای منفی برای آنها داشته باشد. کافیست با مشاوره تلفنی از روش های کاربردی در زمینه کودکان بهره مند شوید و بتوانید با در نظر گرفتن شرایط کاری خود به کودکانتان هم عشق دهید و در تربیت آنها نقش مثمر ثمری داشته باشید.

مشاوره روانشناسی فردی

در مشاوره تلفنی روانشناسی فردی به خوبی می‌آموزیم چطور در روند شناخت خودمان موفق باشیم. جالب است بدانید: تمامی لغزش‌ها، ناراحتی‌ها و شکست‌ها به این دلیل است که افراد در شناخت خود عاجز هستند.

در واقع یکی از رازهای افراد موفق اینست که قبل از هر چیزی روی خود کار کرده اند و خودشان را زیر ذره بین گذاشته اند و با شناخت خود و آنچه انتظار دارند به دنبال موفقیت ها و کامیابی ها رفته اند.

فردی که خودش را می شناسد و از علایق خود با خبر است و می داند چه چیزهایی او را ازرده خاطر می کند به طور یقین موفق‌تر از کسی است که هنوز هیچ شناختی روی خودش ندارد و با هر ناملایمتی از کوره در می‌رود و با اولین شکست به ناامیدی و پوچی می‌رسد. به همین دلیل مشاوره تلفنی کمک می کند تا افراد با شناخت خود بتوانند برای بهبود زندگی خانوادگی و شغلی خود تلاش کنند و فرد مفید و مثمر ثمری در زندگی باشند.

جان کلام

 همه ما آدم‌ها به راهنمایی و توصیه های افراد مجرب نیازمندیم تا بتوانیم خودمان را از بیراهه های جهل و نادانی رها سازیم و راه درست را انتخاب کنیم. هر قدر که تحصیلات بالایی داشته باشیم و هر قدر که از لحاظ اقتصادی در طبقه خوبی باشیم باز هم به مشاوران حرفه‌ای و خبره نیاز داریم تا با شناخت خود به رشد و تکامل برسیم و بتوانیم با مسئولیت پذیری خانواده ای سالم و موفق و در عین حال خوشبخت داشته باشیم.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *