بهترین مرکز مشاوره تخت طاووس

منتشرشده توسط admin در تاریخ

پیشگیری از استرس

بهترین مرکز مشاوره تخت طاووس


مشکلات زندگی و پیچیدگی های آن امروزه دائما در حال افزایش است.این پدیده نیاز به مراجعه به یک مرکز مشاوره خوب و مفید را بیشتر میکند.ما مفتخریم که آوای مهر در حوزه بهترین مرکز مشاوره تخت طاووس سرآمد است.در ادامه به دلایل و تشریح آن میپردازیم.

شما میتوانید با تماس به مرکز مشاوره آوای مهر اطلاعات بیشتر و هزینه مشاوره تخصصی مشاوران ما را کسب کنید.همچنین با مراجعه حضوری بوسیله اخذ وقت قبلی، از بهترین خدمات مشاوره ما بهره مند شوید.

تلفن تماس :

021-883-44-647

0939-016-8645

آدرس:

خیابان تخت طاووس(مطهری)ابتدای سلیمان خاطر جنب بانک ملت ساختمان امیر اتابک طبقه 4 واحد 404

مطالب مرتبط :
3 اشتباه خانم ها که به طلاق ختم میشود

زنی در حال فکر کردن برای رفتن به بهترین مرکز مشاوره تخت طاووس

 

چرا آوای مهر بهترین مرکز مشاوره تخت طاووس است؟

بهترین مرکز مشاوره تخت طاووس

1 – مشاوران تخصصی

تخصص مهمترین بعد یک مشاور عالی است.مشاوران این مجموعه دارای تجربه و تخصص در حیطه خاص خود هستند که موجب میشود مشکلات مراجعین را با سرعت و دقت بالایی تشخیص و حل کنند.بعنوان مثال مشاور خانواده، علاوه بر داشتن تحصیلات تخصصی حیطه خود تنها در حوضه تخصصی خود فعالیت میکند و یا مشاوره کودک فقط روی کودکان تمرکز میکند.بدین ترتیب، یک مشاور میتواند به حوضه تخصصی خود مسلط شود و مشکلات ریز و درشت آنرا بشناسد.درست مثل پزشکان تخصصی که هر کدام روی یک عضو بدن متخصص هستند!

در حال حاضر مشاورین ما در سه حوضه کلیدی یک زندگی  فعالیت میکنند:

خانواده:
خانواده خوب

خانواده دانا

هیچ چیز به اندازه خانواده در موفقیت ما موثر نیست.شخصیت فرد در خانواده شکل میگیرد.ما و فرزندانمان قرار است بوسیله همین شخصیت کل مسیر زندگی را بپیماییم.اگر مشکلات خانواده حل نشود،بصورت مشکلات شخصیتی بروز میکند و این مسائل براحتی میتوانند زندگی فرد را نابود کند. پس رسیدگی و حل مشکلات ان بسیار اهمیت دارد.بسیاری از مشکلات به ظاهر شخصی افراد ، ریشه در خانواده او دارد و به نوعه میتوان گفت که با حل مشکلات خانواده و اعضای آن ، بسیاری از مشکلات فردی اشخاص حل خواهند شد.مرکز مشاوره آوای مهر نگاه ویژه ای به خانواده دارد و از این رو بهترین مشاوران را گرد هم آورده است.

کودک و نوجوان :

مشاوره کودک و نوجوان در مرکز مشاوره آوای مهر

بزرگترین آرزوی هر پدر و مادری ، عاقبت به خیری فرزند اوست.اما در کمال تعجب میبینیم که چیزی که میخاستیم و چیزی که در عمل برای فرزندانمان اتفاق می افتد بسیار فاصله دارد. از آن عجیبتر اینکه ما برای یک خودرو گاهی تا 200 میلیون تومان خرج میکنیم اما حاضر نیستیم برای تربیت صحیح فرزندمان هزینه ای بکنیم!!

تربیت کودکان امر ساده ای نیست،خصوصا نسل امروز.پس باید از یک متخصص که عمر خود را در این زمینه گذاتشته کمک گرفت.در این بین سنین  کودکی از اهمیت بالاتری برخوردار است زیرا هم کودکان آسیب پذیری بیشتری دارند و هم بهتر میتوان تغییراتی مثبتی در آنها ایجاد کرد.شخصیت کودکان هنوز به طور کامل شکل نگرفته بنابر این بهتر میتوان به آنها کمک کرد.به قول معروف سیمان(شخصیت) آنها هنوز خشک نشده!

ازدواج:

در اوردن حلقه

ازدواج مهمترین و تاثیرگذار ترین اتفاق یک زندگیست.شما تصمیم میگیرید که با کسی ازدواج کنید که قرار است یک عمر را در کنار او سپری کنید. در مورد ازدواج دو نوع مشاوره قبل از ازدواج و بعد از ازدواج وجود دارد.

مطالب مرتبط :

 1. معیار های ازدواج ; ارزیابی تست و نحوه شناخت خواستگار
 2. شرایط یک ازدواج موفق (یخش یکم)
 3. شرایطهای یک ازدواج موفق (بخش دوم)
 4. شرایط یک ازدواج موفق(بخش سوم)
 5. شرایط یک ازدواج موفق(بخش چهارم: پول در ازدواج)

خدمات مشاوره میتواند شما را در اموری چون :

 •  شناخت زوجین قبل از  ازدواج
 • خصلت های مخرب در ازدواج
 • زمان مناسب برای بچه دار شدن
 • راه های افزایش صمیمیت
 • راه های افزایش لذت جنسی حین رابطه
 • راه های جلوگیری از طلاق
 • و…

راهنمایی و هدایت کند.

2 – بیش از ده سال تجربه در زمینه مشاوره

مرکز مشاوره پیروزی

کادر موسسه ما ،از مدیریت گرفته تا سایر اعضا بوسیله تجربه حاصل از بیش از 7000 مراجعه طی این سالها توانسته درک عالی از مشکلات متنوع از افراد با شخصیتهای متنوع بدست آورد و این رویه تا هم اکننون ادامه داشته.بسیاری از مشکلات ، علایرغم اینکه توسط خود فرد خاص تلقی میشود ، اما موارد مشابه زیادی در میان مراجعین ما داشته که این خود،تشخیص مشکل و ارائه راه کار را بسیار آسان و هزینه شما را در تعداد مراجعه بسیار کاهش میدهد.

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *