مردان وفادار و متعهد,دلایل خیانت,ساخت روابط خراب شده+فیلم

منتشرشده توسط admin در تاریخ

مردان وفادار ; از قدیم میگفتند که مرد ها از نظر عاطفی کمتر در زندگی درگیر هستند و احتمال خیانت مردها نسبت به زن ها و بی وفایی آنها بسیار بیشتر است

مردان وفادار را میتوان از خانواده آنها شناخت البته هیچ تضمینی وجود ندارد ولی خانواده درست میتواند تا حد زیادی نشاندهنده مرد متعهد باشد

تعهد

 

زمانی که از مرد در درباره علت این مسئله سوال میشود، او چند دلیل برای این مورد و عدم تعهد بیان میکند . دلایلی که آنها را از تعهد به ازدواج که یک تعهد طولانی مدت است منع میکند.
مرد وفادار

تفاوت بی وفایی و خیانت

جالب است که مرد ها زمانی که با یک دختر آشنا میشوند هیچ گاه از خودشان سوال نمیکنند که آیا این دختر به من متعهد است و بیشتر این سوال برای خانم ها پیش میآید.

بیشتر خانم ها دوست دارند درباره اینکه آیا من را دوست دارد؟ آیا به من جدی فکر می کند؟ آیا روزی به من متعهد خواهد شد؟ همه ما این تردیدها را در روابطمان تجربه کرده ایم. قابل درک است.

 

وقتی با قلبتان وارد رابطه ای می شوید، ممکن است ماه ها، و سال هایی از عمرتان را بفهمید با مردی بوده اید که هیچوقت نمی خواسته رابطه اش را با شما جدی تر کند و شما را تا پایان عمر کنار خود داشته باشد. وضعیت شما بعد از تمام شدن این رابطه ها هم چندان جالب نخواهد بود.

ساختن رابطه خراب شده در خانواده

 

پس برای جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی مان و شکسته نشدن قلبمان چه می توانیم بکنیم؟

ابتدا باید قبل از خراب شدن رابطه به فکر باشیم و نکات گفته شده در مطلب جلوگیری از دعوا در خانواده را رعایت کنیم

دسته‌ها: خانواده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *