چه دوستانی برای شوهر نا مناسب هستند

منتشرشده توسط hesam در تاریخ

چه دوستانی برای شوهر نا مناسب هستند (بخش اول)

دوستان در یک رابطه ، خصوصا ازدواج مثل شمشیر دولبه عمل میکنند ، میتوانند بد باشند و مخرب ، و حتی میتوانند ، خوب باشند و سازنده . در این مقاله سعی داریم ، تا آگاهی شما را نسبت به شناخت اینکه  چه دوستانی برای شوهر نا مناسب هستند افزایش پیدا کند. با مشاور 42 همراه باشید .

افراد دارای روابط متعدد

واضح است این گروه از دوستان ، میتوانند عاملی جدی برای مشکل افرینی  در یک ازدواج و افزایش خیانت توسط شوهرتان به شما باشند. وظیفه شما شناخت این افراد و پرهیز از معاشرت شوهرتان با آنهاست.

با شرایط جدید همسرتان کنار نمی آیند

شرایط جدید

تغییر

طبیعتا همسرتان با شما ازدواج کرده و شرایط جدیدی بر روابط شوهر با دوستانش پدید آمده ، و در این میان ، دوستانی که با این شرایط جدید ، کنار نمی آیند میتوانند روابط شما را بدلیل حسادت ، و یا برگرداندن به دوران مجردی همسرتان ، تحت تاثیر قرار دهند.

فارغ از این موضوع پذیرش شرایط  جدید و انعطاف پذیری رفتاری  ، از اصول موفقیت در هر شخصی است و  یک دوست خوب ابتدا باید بپذیرند که شرایط عوض شده دیگر نمیتوانند ، آنگونه که قبلاً بوده ، با شوهر شما معاشرت کنند ، تا بتوانند با شوهرتان ارتباط مناسب داشته باشند.

افرادی که صرفا به دنبال خوشگذرانی هستند

دیسکو

پارتی

از قدیم گفته اند : ” دوست خوب ، دوستی است که به شما چیزی اضافه کند . “

خوشگذرانی صرف میتواند شخصیت هر فردی از جمله شوهرتان را عوض کند ، و او را تبدیل به یک آدم ، کوتاه مدت نگر تبدیل کند. بر عکس ، معاشرت با افراد دانا و متشخص میتواند او را بلند مدت نگر کند که بطور مستقیم تاثیر زیادی بر توجه او به ازدواج و خانواده و در نتیجه بهبود ارتباط هر چه بیشتر با خود شما را در پی داشته باشد .

ازدواج ، باید ها و نباید ها …

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *