بهترین مرکز مشاوره تحصیلی شرق تهران

منتشرشده توسط admin در تاریخ

مرکز مشاوره آوای مهر تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی شرق تهران می باشد که در این مرکز مشاورین متخصص و مجرب به راهنمایی افراد در تمامی مقاطع پرداخته و ارزیابی های متعددی برای استعداد یابی افراد انجام می شود. در ادامه این مقاله به بیان موضوعات و خصوصیات این مرکز مشاوره خواهیم پرداخت.

مرکز مشاوره تحصیلی شرق تهران

با توجه به اینکه مشاوره تحصیلی می‌تواند امری مهم و حتی سرنوشت ساز در موفقیت یا شکست دانش آموزان و دانشجویان باشد؛ لذا انتخاب یک مرکز مشاوره تحصیلی مناسب برای این دسته افراد که در مرحله ای حساس از دوران تحصیلی و حتی آینده شغلی خود به سر می برند؛ بسیار اهمیت دارد. در حال حاضر مرکز مشاوره تحصیلی شرق تهران به نام مرکز مشاوره آوای مهر مشغول به کار است، که در این زمینه خدمات بسیاری ارائه می دهد و توانسته طی مدت ها فعالیت موفقیت آمیز خود رضایت تعداد کثیری از مراجعه کنندگان را جلب نماید.

لازم است بدانید سه عامل اصلی از جمله عوامل فردی، خانوادگی و همچنین عواملی که به آموزش در مدرسه بستگی دارند می تواند نقش بسیار موثری در افت یا موفقیت تحصیلی دانش آموزان در مقاطع مختلف ایفا کند، اما برای پیشگیری از افت تحصیلی فرزندان خود بررسی و شناخت تمامی این موارد کاری سخت و دشوار است، از این رو اگر می خواهید فرزند شما از ابتدا پایه های تحصیلی خود را محکم کرده و بتواند در آینده و در جامعه فردی موفق شود ؛بهتر است به مرکز مشاوره تحصیلی شرق تهران مراجعه کرده و از متخصصین این مرکز برای یافتن راهکارهای مناسب کمک بگیرید.

مرکز مشاوره تحصیلی شرق تهران

مشاوره گام به گام تحصیلی

خصوصیات مرکز مشاوره تحصیلی شرق تهران

اگر قرار است یک مرکز مشاوره خوب تحصیلی برای فرزندانتان انتخاب کنید ابتدا بهتر است با خصوصیات مرکز مشاوره تحصیلی شرق تهران آشنا شده تا در  صورتی که این خصوصیات مورد پسند تان واقع شد می توانید به مرکز آوای مهر مراجعه کرده و از کمک های مشاورین این مرکز استفاده نمایید. مشاوره تحصیلی که در مرکز مشاوره تحصیلی شرق تهران صورت می پذیرد به گونه ای است که دانش آموز در طول مدت مشاوره احساس خستگی نکرده بلکه مشاوران با استفاده از مطالب انگیزشی و علمی که در صحبت های خود به کار می برند موجب علاقه مندی دانش آموزان به این مشاوره ها می شوند؛ همچنین در این مرکز مشاوره مشاوران اطلاعات به روزی داشته و همچنین از اصول مشاوره تحصیلی آگاهی لازم را دارند. در مرکز مشاوره تحصیلی شرق تهران برای هر دانش آموزی به صورت جداگانه برنامه نوشته می شود و مشاوران تحصیلی برای هر دانش آموز وقت جدایی صرف می کنند که این عوامل می تواند برای فرزندان شما بسیار مفید باشد.

مرکز مشاوره تحصیلی شرق تهران

مرکز مشاوره تحصیلی اوای مه برای انتخاب درست

در مرکز مشاوره شرق تهران به چه موضوعاتی پرداخته می شود؟

با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد شاید شما هم به فکر گرفتن نوبت از مرکز مشاوره آوای مهر برای فرزندان خود باشید، اما بهتر است بدانید که مهمترین موضوعاتی که در این مرکز مشاوره به آن پرداخته می شود عبارت است از آموزش تکنیک های کسب تمرکز، دادن مشاوره در انتخاب رشته کنکور، کمک کردن به دانش آموزان برای برنامه ریزی تحصیلی، مشاوره هدایت شغلی، کمک به ارتقاء معدل دانش آموز، مشاوره روانشناختی، کمک به ترک عادات نادرست، ارائه دادن روش های صحیح مطالعه، حل مشکلات درسی مانند استرس، اضطراب امتحان، افت تحصیلی یا نداشتن انگیزه و علاقه، مشاوره روابط بین فردی و …. می باشد. همچنین در مرکز مشاوره شرق تهران مشاورین تحصیلی وظیفه دارند که به والدین دانش آموزان و دانشجویان برای شناسایی دقیق تر توانایی های فرزندان شان کمک کرده و به آنها آموزش دهند که چگونه بستری مناسب برای رشد و شکوفایی فرزندان شان مهیا کنند.

مرکز مشاوره اوای مهر برای مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی

ضرورت مشاوره والدین در مرکز مشاوره تحصیلی شرق تهران

 خدمات مرکز مشاوره تحصیلی شرق تهران در کنار کمک های والدین دانش آموزان و دانشجویان مفید واقع می شود زیرا خانواده و والدین نقش بسیار بالایی در افت تحصیلی و موفقیت تحصیلی و شغلی فرزندان شان دارند. با توجه به این موضوع در فرایند مشاوره تحصیلی، مشاورین با تجربه مرکز مشاوره تحصیلی شرق تهران جلسه های منظمی را نیز جهت مشاوره تحصیلی برای والدین قرار داده تا خانواده ها از ویژگی ها و استعدادهای فرزندان شان آگاه شده و همچنین مسائل و مشکلات درون خانواده که ممکن است موجب افت تحصیلی دانش آموزان شود نیز مورد بررسی قرار داده می شود تا شرایط هر چه بهتر برای تحصیل فرزندان شما ایجاد شود.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *