بهترین دکتر مشاور خانواده در تهران

منتشرشده توسط admin در تاریخ

اگر به دنبال حل اختلافات خانوادگی خود در کنار بهترین دکتر مشاور خانواده در تهران هستد مرکز مشاوره اوای مهر با سالها تجربه در زمینه های رفع اختلافات خانوادگی کار درمانی با اعضای خانواده مشاوره روانشاسی هر یک از افراد خانواده تست های مختلف جهت شناسایی ریشه مشکلاات فردی و مشاوره دسته جمعی با اعضای خانواده دارا میباشد.

شما میتوانید از مطال بسیار مفیدی که از کتب مختلف جهت رفع مشکلات خانواده ااستفاده شده است مطالعه داشته باشید.

اوای مهر توانسته با شعار مشاور خانواده ساخت روابط خراب شده که بسیاری از مخاطبان ان از آن رضایت داشته و توانسته بسیاری از روابط خراب شده را بهبود ببخشد.

این مرکز در تهران واقع شده که برای رزرو و تعیین وقت و یا مشاوره بیشتر میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

صفحه ارتباط باما

مشاور خانواده در تهران

مشاور خانواده و رفع تنش و دعواهای خانوادگی ( مشاور خانواده در تهران )

 

راه حل اتمام دعوا خانوادگی

: بسیاری از خانواده ها برای این از زندگی خود لذت نمیبرند چون دعوا ها تمامی اعضای خانواده را درگیر میکند و لذت از زندگی را از بین میبرد . دعوا بین زن و شوهر مخصوصا اگر دارای فرزند باشند اسیب جدی به روابط دوستانه زوجین و فرزندان وارد میکند. یکی از راه حل های دعواهای خانوادگی فهمیدن ریشه این دعوا هاست. اگر به مطلب مشاوره خانواده را مطالعه کرده باشید مفصل درباره این راه حل ها صحبت کرده ایم. اما به طور خلاصه باید گفت دعوا ها خود معلول هستند و شاید ریشه این دعوا به طور مثال از یک جمله کوچک یا بی محلی نشئت گرفته باشد و خود را ساعاتی بعد یا روز های بعد به شکل دعوای بزرگتر نشان دهد.

دعوای خانوادگی

باید بدانید ناراحت کردن همسر ولو کوچک مانند گلوله برفی است که هرچه بیشتر بگذرد بزرگتر میشود و اسیب ان در اینده بیشتر میشود.

آشتی بعد از دعوا

اما اگر دعوا اتفاق افتاد و حالا دنبال راه حلی باید بود تا به دعوا خاتمه داد. اگر هر طرف فکر کند که من نباید در آشتی پیش قدم شوم اسیب اول را خود طرف میبیند. چرا که با پیش قدم شدن در دعوا به طرف مقابل ثابت میشود که گذشت و محبت در زندگی نباید محصور به کینه ها شود.

شاید بعضی ها بگویند که اگر من پیش قدم شوم طرف مقابل به اصلاح بل میگیرد و فکر میکند که فقط کسی که پیش قدم شده مقصر است.

اما زندگی محل گذشت و صبوری است. اگر چندین بار پیش قدم برای اشتی شدید درحالی که فکر میکنید مقصر نیستید باید به طرف مقابل صریح و کامل توضیح دهید که این دعوا را هر دوی ما شروع کردیم و اگر من پیش قدم برای اشتی شدم فقط برای مصلحت زندگی است.

اولین گام برای آشتی کردن این است که بپذیریم همه‌ی انسان‌ها نظرات مختلفی نسبت به یکدیگر دارند و مسلما ما و شخصی که با او نزاع داشته‌ایم نیز دارای ایده‌ها و عقاید متفاوتی هستیم و اولین گام این است که این موضوع را بپذیریم و نظرات یکدیگر را حتی متفاوت قبول کنیم و برای صحبت‌های یکدیگر ارزش قائل شویم. و مهم تر اینکه بعد از دعوا به دنبال انتقام جویی نباشیم وبه دنبال این نباشیم که بعد از دعوا با صحبت‌های و یا رفتارمان دیگری را تحقیر کنیم و یا اینکه قصد آزار او راداشته باشیم به جای این کارها به تفاهم برسید و با یکدیگر سازش کنید.

 

دسته‌ها: خانواده

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *