نکات مهم دباره مکان رابطه جنسی زن و شوهر و هم آغوشی ارامش بخش

منتشرشده توسط admin در تاریخ

ب – مکان هماغوشی؛

در اتاق دربسته یا محیطی که مطمئن هستند إشراف ندارد و اند محفوظ است. ج – شرایط جسمانی زن و شوهر؛ :

۱- دو تا سه ساعت پس از صرف غذا؛ مخصوصا مردها نباید با معدل پر، هماغوشی کنند که به جسم خود صدمه زیادی وارد می سازند. زیرا بعد از غذا، بیشترین انرژی و گردش خون انسان به طرف معده سرازیر می شود. ۲ – زن باید در شرایط جسمانی کاملا مطلوبی باشد و از هیچ ناحیه ای در بدنش رنج نبرد. د – شرایط روحی طرفين؛

١ – مرد از مسأله ای رنج نبرد؛ نگرانی بزرگی نداشته باشد؛ منتظر خبر ناگواری نباشد؛ بیش از حد خسته و کوفته نباشد؛ دچار هیجان و اضطراب نباشد؛ خلاصه چون در هر صورت اکثرا مردان پیشقدم در امور جنسی هستند، قطعا هنگامی اقدام به هماغوشی می کنند که از نظر روحی، آمادگی دارند. ولی مسلما باید این را هم بدانند که آیا زن نیز چنین آمادگی را دارد یا خیر؟ .

۲- زنی که نگران باردار شدن است، زنی که عمیقا از شوهرش رنجیده، زنی که از مشکل یا نگرانی مهمی رنج می برد، معمولا قادر نیست که ا یک رابطه جنسی خوب را داشته باشد.

اکثر مردان فکر می کنند که یک هماغوشی گرم، قادر است همه رنجش های یک زن را رفع کند؛ در حالی که چه بسا وضع را از آنچه که هست بدتر کند. زیرا زن این گونه فکر می کند که مردش وقتی نیاز جنسی دار به او پنها میبرد در حالی که این درست نیست.

مشاوره امور جنسی و زناشویی و درمان آن در مرکز مشاوره اوای مهر


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *